Vaše skupinové podujatie

V prípade, že by ste si chceli usporiadať v Rodinkove svoje vlastné podujatie s vlastným programom a využiť iba niektoré naše služby, Rodinkovo je otvorené aj takémuto druhu spolupráce počas celého roka.

Stačí ak zavoláte na telefónne číslo 0911 911 780 alebo napíšete na mail info@rodinkovo.sk a dohodneme sa na podrobnostiach. 

 

Po prvotnej telefonickej alebo emailovej konzultácii nasleduje v prípade záujmu o pobyt a voľnej kapacity v Rodinkove predbežná rezerváciu pobytu. Pri nej je potrebné, aby zodpovedný za skupinu vyplnil formulár s predbežnými základnými údajmi o skupine:

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA POBYTU SKUPINY

 

 

Pokiaľ pobyt vybavuje jeden zástupca za celú skupinu, je nevyhnutné, aby pri potvrdení rezervácie vyplnil nasledujúci formulár s údajmi o jednotlivých účastníkoch resp. účastníckych rodinách, ktorý obdrží emailom.

Formulár je potrebné vyplniť za každého účastníka skupiny. Ako vedúci skupiny môžete  požiadať jednotlivých účastníkov resp. účastnícke rodiny, aby si formulár vyplnili sami. V prípade potreby môžete postup konzultovavať emailovo (info@rodinkovo.sk) alebo telefonicky (0911 911 780) s p. Dušanom Kamenárom.