Naši dobrovoľníci

 

 Aj v tomto roku budú mnohí účastníci podujatí v Rodinkove - hlavne rodiny s malými deťmi, potrebovať prítomnosť dobrovoľníkov.
Až do leta sú už obsadené všetky víkendy a väčšina letných prázdninových týždňov. Sme radi, že záujem o službu Rodinkova rastie, ale keďže chceme  natrvalo zostať v pozícii služby hlavne tým rodinám, ktoré by si z finančných dôvodov nemohli inde dovoliť účasť na nejakom programe kvôli vyšším cenám, nezaobídeme sa bez solidarity a obetavej služby dobrovoľníkov.

Chceme vás preto aj poprosiť aj o prípadné pozvanie do služby niekoho z vášho blízkeho okolia, komu by ste myšlienku Rodinkova a služby v ňom mohli osobne predstaviť (možno vitálnych seniorov vo vašom okolí, alebo mladých či nejaké spoločenstvo vo farnosti.

Viacerí z Vás ste v uplynulom roku už mali možnosť túto ochotu vyjadriť konkrétnou službou, za čo sme vám nesmierne vďační. Iným z vás ešte okolnosti nedovolili ku nám zavítať, ale ste nás ubezpečovali o vašej pretrvávajúcej ochote, čo je tiež pre celú myšlienku Rodinkova veľmi vzácne.

Úlohu komunikovať s vami má aktuálne na starosti p. Martina Počatková a sr. Ľudovíta,  ktorá Vás bude oslovovať a pozývať vás do služby na konkrétne termíny.

Za dobrovoľníka pre Rodinkovo sa môžete prihlásiť TU a následne vám budú prichádzať pozvania s konkrétnymi termínmi.