O duchovnej obnove

 

DUCHOVNÁ OBNOVA PRE RODIČOV DOSPELÝCH DETÍ

so zameraním na medzigeneračné spolužitie

 

Duchovná obnova na tému „medzigeneračné spolužitie“ chce prostredníctvom vzájomného dialógu a modlitby prispieť k tomu, aby si mladší a starší rozumeli. Aby medzi „svokrovcami“ a „mladými“ zavládli požehnané vzťahy a aby rodičia vedeli pomáhať svojim deťom v manželstve vhodným spôsobom.

Počas celého trvania duchovnej obnovy bude pre všetkých účastníkov k dispozícii kňaz, ktorý bude pripravený si vypočuť všetkých, ponúknuť povzbudenie a umožniť každému svätú spoveď. V programe duchovnej obnovy nebude chýbať svätá omša, poklona Najsvätejšej sviatosti, spoločná modlitba, priestor pre dialóg, pre osobnú modlitbu aj pre rozjímanie.

V prípade záujmu je možné využiť určitú časť duchovnej obnovy na návštevu Kúpeľov Nimnica, kde záujemcovia budú môcť absolvovať regeneračné procedúry na posilnenie tela a zlepšenie fyzickej i zdravotnej kondície. Kúpele Nimnica ponúkajú dôchodcom a ZŤP zľavu na poskytované služby.

Návšteva kúpeľov a poskytnuté služby nie sú zahrnuté do ceny za duchovnú obnovu. Tieto bude v prípade záujmu potrebné uhradiť osobitne.

Pre účastníkov duchovnej obnovy bude zabezpečená kyvadlová doprava z autobusovej zastávky Belušské Slatiny pošta - rekreačné zariadenie - k objektu Domu prijatia pre rodiny.

 

Najbližší termín:

V priebehu prvého polroka 2013. Pre konkrétny dátum sledujte prosíme aktuality na našej stránke alebo sa zapíšte do mailinglistu pre odoberanie noviniek o podujatiach v Rodinkove.

 

Predchádzajúce termíny:
7.-9. september 2012

11.-13. jún 2012 (Fotogaléria)