Bonusy pre podporovateľov Rodinkova

 

BONUSY PRE PODPOROVATEĽOV RODINKOVA
Bonusy sú určené pre tých, ktorí sa zapoja do programov
Sviatočná minca plus, Rodiny rodinám a P7

 

CELODENNÝ RELAX PRE CELÚ RODINU V AQUAPARKU DOLNÝ KUBÍN

Vyberte si jeden deň v roku a strávte v krásnom prostredí v srdci Oravy deň plný zážitkov a oddychu s celou svojou rodinou úplne zdarma resp. na účet Rodinkova ☺.

V prípade celodennej návštevy Aquaparku spolu so štyrmi deťmi sa vám tak z celkovej podpory, ktorú venujete na podporu služby Rodinkovu vráti 55,- €.
Bonusový vstup do Aquaparku zahŕňa plavecký bazén a celý vodný svet (okrem vstupu do saunového sveta). Ten je možné si dokúpiť samostatne.

Viac o relaxe v Aquaparku nájdete na www.aquakubin.eu

OBSADENOSŤ TERMÍNOV A REZERVÁCIA

Bonus je možné si uplatniť do 12.6.2019 vrátane.

 

 

 

CESTA VLAKOM PO SLOVENSKU POČAS CELÉHO JEDNÉHO VÍKENDU

Vyberte si jeden víkend v roku a cestujte vlakom po našom krásnom Slovensku s celou rodinkou zdarma resp. na účet Rodinkova ☺. Dáme vám k dispozícii 2 bezplatné lístky pre dospelého cestujúceho, pričom deti a mladí majú cestu zdarma, za predpokladu, že majú vybavený náležitý preukaz.

 

 

V prípade cesty napríklad z Bratislavy do Tatier a späť v sobotu a cesty z Bratislavy do Bojníc a späť v nedeľu sa vám tak z celkovej podpory, ktorú venujete na podporu služby Rodinkovu, vráti 90,- €, ktoré by ste zaplatili ako cestovné pre dve dospelé osoby.

Navyše si vždy dvaja z vás budú môcť vyskúšať cestovanie v 1. triede, keďže lístky, ktoré vám dáme na víkend k dispozícii sú určené aj do 1. triedy.  Počas cesty sa môžete postupne v prvej triede vystriedať všetci členovia rodiny (napr. jeden rodič a jedno dieťa). Na cestovanie bude možné využiť všetky vlaky na území SR vrátane Tatranských ozubených železníc, nie však IC vlaky.

Cestu si môžete naplánovať cez stránku www.slovakrail.sk

OBSADENOSŤ TERMÍNOV A REZERVÁCIA

Bonus je možné si uplatniť do 20.8.2019 vrátane.

 

 

 

ZĽAVA 30% NA AKÝKOĽVEK O2 PAUŠÁL

Napr. strieborný O2 paušál s neobmedzenými volaniami do všetkých sietí v SR a EÚ+, 500 MB internetom v celej EU a bonusom telefón vo výške 96,- € za 14,- € čo pre vás predstavuje ročnú úsporu 72,- €.

 

 

Podmienkou je zaradenie vášho terajšieho čísla pod faktúru Rodinkova (ak je číslo  O2) resp. využívanie paušálu na novom telefónnom čísle. Ak ste viazaný u iného operátora a chcete využiť tento bonus, je potrebné nás vopred kontaktovať.
Podmienkou využitia tohto bonusu je tiež mesačná platba inkasom za využívanie paušálu.

Viac o paušáloch nájdete na www.o2.sk

Ak ste si vybrali tento bonus, kontaktujte nás prosíme telefonicky na čísle 0911 911 780 (p. Dušan Kamenár) alebo emailom na info@rodinkovo.sk a spoločne si prejdeme všetky detaily.

 

________________________________________________________________________________

Využitie všetkých bonusov je viazané na zapojenie sa do podporných programov:

Sviatočná minca PLUS  

P7 

Rodiny rodinám 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Využitie všetkých bonusov je viazané na zapojenie sa do podporných programov:

Sviatočná minca PLUS  

P7 

Rodiny rodinám